Kapat

TESLİMAT

1. www.anzelaflowers.com uzantılı internet sitemizde yer alan ürünler, Suadiye-Kadıköy/İstanbul'da yer alan mağazamızda hazırlanıp anlaşmalı kurye firmaları ile tarafınıza teslim edilmektedir.

2. Ürünlerin teslimatı sadece İstanbul içine yapılmaktadır.

3. Sipariş teslimi İstanbul içinde 09:30-19:30 saatleri arasında yapılır. Özel günler dışında verilen siparişler belirtilen saatlerde yapılmaktadır. Özel günler siparişlerinizde siparişleriniz için zaman ve saat garantisi verilmemektedir. Belli güzergahlardaki araçlarımız siparişin güzergah doğrultusunda siparişleri sırası ile bırakarak ilerlemektedir. Özel günler dışında siparişleriniz belirttiğiniz zaman içerisinde bırakılmaktadır. 

4. Eğer teslimat adresi ilave yol ücreti gerektiren bir bölgedeyse, KM uzaklığı göz önünde bulundurularak hesaplanan teslimat ücreti faturaya yansıtılmaktadır.

5.Hava şartları, yoğun trafik ve kaza gibi benzeri sebepler teslim zamanında istisnai durumlar yaratabilir. 

6. Ürünün alıcıya ulaşılamaması halinde, sipariş kapı komşularına veya varsa kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır. Bazı istisnai durumlarda adres bulunamaması, kişiye ulaşılamaması ,adresteki komşu yada diğer şahısların çiçeği almak istememesi yada bunlara teslim edilememesi durumunda, bölgeye göre belirlenen ilave yol ücreti ödenmesi durumunda 1 gün sonra tekrar aynı adrese gidilerek teslimat yapılabilir. Eğer kişi yine bulunamıyor telefonları yanıt vermiyor ve kimse çiçeği almak istemiyor ise çiçek 1 hafta boyunca işyerimizde tutulmaktadır. Sipariş veren kişi bu 1 haftalık süre zarfında çiçeği adresimizden alabilmektedir. Bu konuda kesinlikle ücret iadesi yapılmamaktadır.

7. Bazı hastahanelerin,işyerlerinin ve askeri bölgelerin kuralları nedeniyle odaya ve/veya katta kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Buralarda görevli kişilere siparişiniz teslim edilmektedir.

8. Siparişlerinizi verdiğinizde adres bilgilerinin tam doğru ve verilecek telefonların çalışır vaziyette olması gereklidir. 

9. Çiçek siparişi verdiğiniz anda sipariş verme esnasında sistem size bir onay numarası vermektedir. Bu onay numarası sitelerimiz üzerinden yazılarak takip edilmektedir. Sipariş verme esnasında kullanmış olduğunuz cep telefonunuzu veya mail adresinizi sipariş formuna yazıldığında teslim sonunda siparişiniz teslim edildi yönünden cep telefonunuza veya mail adresine bilgi geçişi yapılmaktadır.

10. Sipariş ancak verildikten sonraki 20 dakika içinde iptal edilebilir. İptal esnasında ödemeniz havale ile yapılmış ise iptal edilme esnasında havale ücreti kesilerek iptal edilmektedir. Kredi kartında ise yapılan ödeme,  masrafları düşülerek iade edilir. 

11. İşbu siteden sipariş verildiğinde müşteri ile ihtilaf vukuunda;

- Bu siteden verilen siparişlerde müşteri bu maddeleri okuduğunu ve kabul ettiğini belirtmektedir.

- Şirketimiz tüketici ve sipariş verene karşı en fazla sipariş verilen çiçek bedeli kadar sorumludur.

- İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.